Praca: Stażysta / Stażystka w Dziale Administracji

Stażysta / Stażystka w Dziale Administracji

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • pomoc przy obsłudze techniczno-serwisowej floty samochodowej
  • realizacja zamówień i zapotrzebowania
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji firmowej
  • logistyczne i administracyjne wsparcie pracowników biura
  • przygotowywanie zestawień, raportów na potrzeby działu
Oczekujemy od Ciebie:
  • statusu Studenta/ki (mile widziane kierunki związane z administracją)
  • dyspozycyjności 30 h w tygodniu
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • samodzielności
  • dokładności
  • komunikatywności
  • czynnego prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • 6-miesięczny, płatny staż w firmie będącej liderem na rynku detalicznym
  • elastyczne godziny stażu
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania procesów w dużej  organizacji
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych z opieką doświadczonego pracownika zespołu
  • pracę w nieformalnej, przyjaznej atmosferze
  • lokalizację biura w centrum Poznania
zabkapolska.pl