Praca: Terapeuta zajęciowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Terapeuta zajęciowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1195
OBOWIĄZKI:
Aktywizowanie podopiecznych poprzez prowadzenie zajęć terapii zajęciowej z wykorzystaniem metod i technik TZ oraz prowadzenie dokumentacji z prowadzonych działań poprzez m.in.:Organizowanie wyjść związanych z rodzajem prowadzonych zajęć.Organizowanie zajęć kulturalnych i edukacyjnych, w tym udział w zajęciach i imprezach zewnętrznych.Przygotowywanie i realizowanie wystaw prac podopiecznych na terenie DDP i poza placówką.Przygotowywanie i udział w imprezach na terenie Domu i zewnętrznych organizowanych dla podopiecznych przez DDP lub z udziałem DDP.Przygotowywanie z seniorami spotkań okolicznościowych związanych z ważnymi rocznicami i świętami.Dbanie o rozwój indywidualnych zainteresowań podopiecznych.Pomaganie podopiecznym przy przemieszczaniu się.Współpraca w ramach ZOT.Praca w godz. pomiędzy 8-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe na kierunku: terapia zajęciowa, pedagogika lub wychowanie artystyczne ASP, lub wykształcenie policealne na kierunku terapia zajęciowa.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 37 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu