Skip links

Praca: Specjalista ds. Kontroli Rozliczeń

Specjalista ds. Kontroli Rozliczeń

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Zakres obowiązków:·

  • prowadzenie audytów w zakresie procesu rozliczeń ze współpracownikami
  • przygotowywanie programu audytów
  • prowadzenie dokumentacji audytowych oraz opracowywanie raportów audytowych
  • współpraca z innymi działami zaangażowanymi w proces rozliczeń ze współpracownikami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • znajomość podstaw rachunkowości
  • doświadczenie zawodowe w podobnym zakresie obowiązków
  • skrupulatność i rzetelność
  • zdolność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • zdolności interpersonalne
Oferujemy:
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w zespole osób nastawionych na cel
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl