Praca: Kierowca kat. B

Kierowca kat. B
MIEJSCE PRACY: Poznań
SIXT jest liderem światowego rynku rent a car i obecnie posiada ponad 2 000 oddziałów w 105 krajach. Firma powstała w 1912 roku w Niemczech, a Polsce działa od ponad 20 lat. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma Eurorent Sp. z o.o.
SIXT Polska dostarcza klientom kompleksową usługę wynajmu samochodów na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego, samochodów na abonament, a także limousine service, czyli pojazdu z kierowcą. W portfolio SIXT znajduje się szeroki wybór samochodów znanych marek od klasy ekonomicznej po premium.
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie aut na wynajem/opieka nad flotą zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Podstawienie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Polski i UE
  • Wyjazdy na delegacje zlecone przez przełożonego
  • Odprowadzanie/odbieranie samochodów z serwisów, odbiór nowych samochodów
Oczekujemy:
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w bezkolizyjnym prowadzeniu pojazdów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność współpracy z klientem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Pakiet medyczny
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • Platforma e-learningowa do nauki języków