Praca: Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Referent
Miejsce pracy: Kórnik
Numer: StPr/21/0091
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie z całokształtem funkcjonowania instytutu; zapoznanie z odbieraniem i wysłaniem służbowej korespondencji poprzez e-mail oraz platformę EPUAP; zapoznanie z funkcjonowaniem dzienników wpływów poczty przychodzącej i wychodzącej, nadawanie numerów spra, rejestrowanie spraw w teczkach spraw, zapozanie z obiegiem dokumentów w jednostce; zapoznanie z wystawianiem i ewidencjonowaniem "poleceń wyzadu służbowego"; zapoznanie z tworzeniem pism służbowych, nadawaniem numerów spraw, zapoznanie z funkcjonowaniem jednolitego rzeczowego wykazu akt; zapoznanie z wyszukiwaniem informacji o szkoleniach, stażach, warsztatach, konkursach, projektach oraz informowaniem o nich pracowników i stypendystów; zapoznanie z rodzajami projektów realizowanych w jednostce, z realizacją projektów od pisania wniosku po rozliczanie projektu, zapozanie z platformą OSF służącą do składania projektów, zapoznanie z bazami danych POLON, PBN, SEDN, ORCID służącymi do gromadzenia dorobku naukowego pracowników.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kórnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej