Praca: Teleinformatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Teleinformatyk
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0544
OBOWIĄZKI:
Dokładna znajomość obsługi i danych technicznych urządzeń teleinformatycznych stacji. Wykonywanie prac konserwacyjnych urządzeń. Realizacja wsparcia technicznego z zakresu zaistniałych w czasie pracy awarii sieci i systemów teleinformatycznych. Bieżące pozyskiwanie wiedzy z zakresu wdrażania, eksploatacji i użytkowania przydzielonych systemów teleinformatycznych. Zwiększanie kompetencji w zakresie wdrażania, eksploatacji i użytkowania systemów teleinformatycznych poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Udział w opracowywaniu wymaganej dokumentacji wdrożeniowej, eksploatacyjnej oraz planów i harmonogramów przedsięwzięć oraz planów do obsług technicznych.Znajomość i przestrzeganie ustalonych dla systemów warunków bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony informacji niejawnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dyspozycyjność.
Uprawnienia: dążenie do rozwoju

Wymagania inne:

Adres miejsca pracy Poznań- KrzesinyWymagane wykształcenie minimum średnie; kierunek- profil: informatyka, teleinformatyka lub pokrewne. Wymagana umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem w zakresie systemu MS Windows, znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym. Wymagania dodatkowe: poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli "zastrzeżone"; doświadczenie w resorcie ON.Wymagane oczekiwania: dążenie do podnoszenia kompetencji zawodowych; inicjatywy w podejmowaniu zadań; umiejętność pracy w grupie; łatwość wypowiedzi publicznej; gotowości do wyjazdów służbowych.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu