Praca: Technik weterynarii

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Technik weterynarii
Miejsce pracy: Granowo
Numer: StPr/21/0241
OBOWIĄZKI:
- udzielanie pierwszej pomocy w przypadkach: niedyspozycji żołądkowo-jelitowych o przebiegu ostrym z zagrożeniem życia zwierzęcia, zadławienia, zranienia lub złamania, porodu niewymagającego fetotomii lub zabiegu chirurgicznego;- wykonywanie badań klinicznych w zakresie niezbędnym do udzielenia pierwszej pomocy; - podanie leków przepisanych przez lekarza weterynarii lub dostępnych bez recepty;- asystowanie przy zabiegach chirurgicznych;- opieka nad zwierzętami leczonymi w warunkach ambulatoryjnych i stacjonarnych;- wykonywanie zabiegów sanitarnohigienicznych i fizykoterapeutycznych;- asystowanie przy zabiegach weterynaryjnych i chirurgicznych oraz przy sekcji;- pielęgnowanie zwierząt przed i po zabiegach chirurgicznych;- zakładanie opatrunków, wykonywanie zleconych wstrzykiwań podskórnych i domięśniowych oraz udzielanie zwierzętom pierwszej pomocy w nagłych wypadkachGodziny pracy od 8:00 do 18:00 weekendy i święta dyżury; pracodawca zapewnia mieszkanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, weterynaryjne
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe min. 2 lata

Wymagania inne:

cierpliwość, odwaga, dobra pamięć, wrodzona miłość do zwierząt i poszanowanie dla nich

Miejsce pracy:

Granowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim