Praca: Technik masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Technik masażysta
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/3195
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

- bardzo dobra kondycja fizyczna, duża sprawność motoryczna- komunikatywność- punktualność- empatia- wysoka kultura osobista asertywność- dobra organizacja czasu pracy- sumienność- wysoki poziom higieny osobistej- brak schorzeń sóry i paznokci- płynna umiejętnośc wykonywania masaży: klasycznego, izometrycznego, sportowego, stawowego, segmentarnego, tkanek głębokich, terapii punktów spustowych- biegła znajomość anatomii i mechaniki układu ruchu

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu