Praca: Technik handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Technik handlowiec
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1446
OBOWIĄZKI:
praca polega na pozyskiwaniu nowych klientów na rynkach rosyjskojęzycznych oraz rynku ukraińskim, kontakcie z klientami (przygotowywanie i omawianie ofert; nadzór i kontrola realizacji zamówień), bieżące wsparcie działu sprzedaży, tłumaczenie z języka polskiego na rosyjski i ukraiński ofert handlowych, opisów urządzeń, korespondencji; przygotowywanie ofert handlowych i zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji handlowych; sporządzanie i zawieranie umów kupna lub sprzedaży; organizowanie przepływu kupowanych oraz sprzedawanych wyrobów i towarów, organizowanie pracdotyczących ilościowego i jakościowego odbioru towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację; umiejętność organizacji pracy, umiejętność poprawnego tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski i ukraiński ofert handlowych i opisów urządzeń, praca na jedną zmianę w godzinach 9-17

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu