Skip links

Praca: Stażysta / Stażystka w Zespole Wsparcia Franczyzobiorców

Stażysta / Stażystka w Zespole Wsparcia Franczyzobiorców

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:

  • zapewnienie pierwszej linii wsparcia dla naszych Franczyzobiorców
  • obsługa zgłoszeń w aplikacji Jira
  • wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów
  • rekomendowanie wsparcia informatycznego/technicznego/biznesowego
  • budowanie i aktualizowanie procedur związanych z działaniem Zespołu
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • pełnienie dyżurów
Oczekujemy od Ciebie:
  • dyspozycyjności 30 h w tygodniu
  • wykształcenia średniego (mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych kierunków związanych z IT)
  • podstawowej wiedzy z obszaru IT
  • chęci do rozwijania się i zdobywania wiedzy
  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • podejmowania własnej inicjatywy
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności i pozytywnego podejścia do nawiązywania kontaktów
Oferujemy:
  • 6-miesięczny, płatny staż w firmie będącej liderem na rynku detalicznym
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych z opieką doświadczonego pracownika zespołu
  • elastyczny czas pracy
  • perspektywę rozwoju (z możliwością przejścia na umowę o pracę)
  • pracę w nieformalnej, przyjaznej atmosferze
  • nowoczesne warunki pracy
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • benefity pozapłacowe, które sam dla siebie wybierzesz
zabkapolska.pl