Praca: Starszy inspektor

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 50773

Warunki pracy

•praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych
•zadania wykonywane w siedzibie oraz poza siedzibą urzędu
•praca wykonywana w siedzibie oraz poza siedzibą urzędu (wyjazdy służbowe)
•praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę
•stanowisko pracy znajduje się na pierwszym piętrze budynku biurowego
•stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno – biurowych
•budynek zabytkowy, nie posiada podjazdu dla osób niepełnosprawnych
•klatka schodowa o stromych, przekraczających normatyw stopni, schodach z poręczami
•budynek nie jest wyposażony w windy osobowe
•w budynku pomieszczenia higieniczno-sanitarnych nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Pracownikom oferujemy:
•stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•dodatek stażowy
•dodatkowe wynagrodzenie roczne
•nagrody wypłacane z funduszu nagród uzależnione od osiąganych wyników pracy
•możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia w oparciu o indywidualny program rozwoju zawodowego, możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych i kursów językowych)
•dofinansowanie wypoczynku oraz różnych form aktywności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
•możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego
•pracę w siedzibie Urzędu położonej w dogodnej lokalizacji w centrum miasta
•ruchomy system czasu pracy

Zakres zadań

  • przeprowadzanie kontroli w organach administracji geodezyjnej i kartograficznej (marszałka województwa, starosty/prezydenta miasta na prawach powiatu) i jednostkach organizacyjnych
  • przeprowadzanie kontroli przedsiębiorców wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne
  • przeprowadzanie kontroli operatu technicznego w trakcie rozpatrywania skarg na organy administracji geodezyjnej i kartograficznej i wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne przedsiębiorców, a także w toku wydawania decyzji administracyjnych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie geodezyjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość przepisów ustawy - Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz aktów wykonawczych do ustawy
  • znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego oraz Kodeksu cywilnego
  • znajomość ustawy o kontroli w administracji rządowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe