Skip links

Praca: Sprzedawca

Dołącz do zespołu IKEA Poznań

Sprzedawca (1/2 etatu lub pełny etat), IKEA Retail, Poznań

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. I wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

Główną rolą naszych Sprzedawców jest kompleksowe doradztwo w zakresie meblowania i urządzania domu, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałego doświadczenia zakupowego naszych klientów.

Jeśli lubisz pracę z klientem oraz w zespole, chcesz dbać o codzienne zadowolenie odwiedzających nas gości i spełniać ich marzenia o pięknym domu, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie! Otwarta głowa na nową wiedzę, inicjatywa oraz zainteresowanie wystrojem wnętrz będą dodatkowymi plusami.

TWÓJ DZIEŃ RAZEM Z NAMI

Jako Sprzedawca będziesz przede wszystkim:

  • zapewniać klientom profesjonalną pomoc i doradztwo,
  • inicjować rozmowy z klientami i obsługiwać ich z troską i uwagą, badając ich potrzeby i dzieląc się swoją wiedzą,
  • udzielać informacji dotyczących asortymentu, możliwości dostawy, form dokonywania zakupów i korzystania z oferowanych serwisów,
  • dbać o prezentację asortymentu i porządek w dziale,
  • pracować w trybie zmianowym oraz w weekendy.
RAZEM JAKO ZESPÓŁ

Praca Sprzedawcy to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Mamy tutaj realny wpływ na zmianę i ciągle szukamy nowych sposobów działania, które pomogą nam usprawnić codzienną pracę. Dołączając do IKEA, zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać oraz możliwość rozwoju na Twoich zasadach – w końcu to #TyJesteśZmianą.

NIEZALEŻNE OD WYMIARU ETATU, CZEKAJĄ NA CIEBIE M.IN.:
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie w wysokości min. 20 PLN brutto za godzinę (dla 1/2 etatu minimalne wynagrodzenie miesięczne wyniesie ok. 1 680 PLN brutto, a dla pełnego etatu to ok. 3 360 PLN brutto),
  • roczny system premiowy, opieka medyczna, plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • zniżka pracownicza, dofinansowanie posiłków, codziennie świeże owoce,
  • możliwość wyboru benefitów (np. karty MultiSport),
  • bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia, narodzin dziecka, etc.

Poznań i okolice: najnowsze oferty pracy

Klient portalu Praca.pl Poznań 22-07-2019

Specjalista ds. Rekrutacji

kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych,prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych zgodnych z planami zatrudnienia i bieżącymi potrzebami firmy,poszukiwanie różnych kanałów dotarcia do kandydatów,ścisła współpraca z kierownikami poszczególnych...

PwC Poznań 22-07-2019

Konsultant w Zespole Podatków Pośrednich

Zakres obowiązków:przygotowywanie i nadzór nad przygotowaniem projektów pism, porad oraz innej korespondencji;analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych i regulacyjnych określonych transakcji;bieżący kontakt z...

Auchan Polska Sp. z o.o. Komorniki 22-07-2019

Manager Handlowy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań,Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,Nowe...