Praca: Specjalista ds. wynagrodzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista ds. wynagrodzeń
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/2307
OBOWIĄZKI:
praca w dziale płac
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

min. 5 lat doświadczenia w zakresie naliczania płac (system wynagradzania pracowników płatnych miesięcznie, godzinowo, akordowo), rozliczanie umów zlecenia i umów o dzieło, sporządzanie sprawozdań GUS itp. bardzo dobra znajomość Prawa Pracy oraz Ustawy o Systemie Ubezpieczeń Społecznych i Zdrowotnych, biegła znajomość obsługi programu Płatnik, znajomość Ustawy o Emerytach i Rentach, praktyczna wiedza z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, ZFŚS oraz zajęć komorniczych, podstawy rachunkowości

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu