Praca: Specjalista ds. telefonicznego pozyskiwania klientów i leadów sprzedażowych

Ogłoszenie numer: 4520417, z dnia 2021-05-18

PWG Sp z o.o.

PWG to grupa spółek zajmująca się outsourcingiem usług dla biznesu. Operujemy na rynku od 7 lat, nieustannie zapewniając szerokie spektrum rozwiązań dla firm i sektora publicznego, od mycia i dezynfekcji zakładów spożywczych, obsługę nieruchomości i zarządzanie personelem.

Specjalista ds. telefonicznego pozyskiwania klientów i leadów sprzedażowych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Telefoniczne pozyskiwanie leadów handlowych
  • Nawiązywanie kontaktów z przyszłymi, potencjalnymi klientami
  • Współpraca z handlowcami
  • Tworzenie bazy Klientów dla handlowców

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży telefonicznej
  • Umiejętność przekonywania  klienta
  • Komunikatywność oraz wielozadaniowość
  • Konsekwentne dążenie do celu

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o UoP – podstawa oraz system premiowy,
  • Szkolenie wstępne z zakresu sprzedawanych usług
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Pełne wsparcie zespołu
  • 4500-8000 brutto