Praca: Specjalista ds. Projektu Kształcenie Zdalne

Specjalista ds. Projektu Kształcenie Zdalne

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych

 – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie, w związku z rozwojem projektu strategicznego w Grupie Uczelni TEB Akademia

poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z zespołami projektowymi i kadrą dydaktyczną w zakresie wdrażania nowych metod nauczania i efektów kształcenia
  • Przygotowanie raportów, analiz i dokumentów potrzebnych do prowadzenia projektu
  • Koordynacja prac przy pilotażowych badaniach realizowanych dla TEB Akademia
  • Działania wspierające tworzenie grupowych wytycznych dot. kształcenia zdalnego na uczelniach
  • Śledzenie zagranicznej prasy i raportów z zakresu bieżących informacji nt. zmian w dziedzinie kształcenia zdalnego
  • Wdrażanie wybranych działań oraz organizacja projektów szkoleniowych w Programie międzyuczelnianym Kształcenie Zdalne
  • Współpraca z uczelniami Grupy TEB Akademia w zakresie projektów szkolnych finansowanych z grantów
Poszukiwane kompetencje:
  • 5-letnie doświadczenie w pracy w firmie szkoleniowej lub instytucji edukacyjnej (fundacji, uczelni)
  • Atutem będą kompetencje z zakresu zarządzania projektami
  • Doświadczenie w kampaniach informacyjnych, w tym w pisaniu materiałów marketingowych i informacyjnych, współpracy z grafikami i agencjami reklamowymi
  • Umiejętność prowadzenia spotkań, dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość platform e-learningowych (np. platformy Moodle)
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas trwania projektu (12 miesięcy)
  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa
  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)
  • dodatkowe dni wolne w roku
  • możliwość pracy zdalnej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.