Praca: Specjalista ds. prezentacji wizualnych/ visual graphics specialist

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista ds. prezentacji wizualnych/ visual graphics specialist
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0443
OBOWIĄZKI:

tworzenie slajdów i prezentacji zgodnie ze standardami jakości i wytycznymi odnośnie projektowania materiałów wizualnych w McKinsey; dokładne odwzorowywanie szkiców dostarczanych przez konsultantów i ich zamiana na dobrze zaprojektowane slajdy; nanoszenie poprawek na poszczególne slajdy i raporty pod kątem uzyskania optymalnej klarowności i spójności graficznej przekazu; koordynacja własnej pracy z konsultantami oraz innymi zasobami VMS w miarę potrzeb; aktywny udział w realizacji procesów w zespole.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym; umiejętność projektowania graficznego, skrupulatność, komunikatywność, zdolności interpersonalne, biegła znajmość programu Power Point, doświadczenie w grafice (staż lub wykształcenie), preferowane doświadczenie w obsłudze klienta, dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 920 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu