Praca: Specjalista ds. koordynacji działu obsługi klienta

Poszukujemy osoby do pracy w centrali firmy na stanowisku:

Specjalista ds. koordynacji działu obsługi klienta
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: KOORDYNACJA DOK

Obszar działania: woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie.

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

  • częste wyjazdy służbowe,
  • koordynacja i nadzór pracy Przedstawicieli Handlowych oraz Działów Informacja
    i Reklamacje w halach sprzedaży,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla Pracowników Działów Obsługi Klienta.

Poszukujemy Osób:

  • w pełni dyspozycyjnych i gotowych do odbycia częstych podróży służbowych,
  • gotowych do wykonywania czasowej pracy poza miejscem zamieszkania,
  • posiadających bardzo dobrą organizację pracy,
  • posiadających umiejętność obsługi MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • znających język niemiecki lub angielski.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zarządzaniu Pracownikami (w szczególności Przedstawicielami Handlowymi),
  • doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń.

Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer przenośny),
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 1 rok kalendarzowy (od 1 stycznia do 31 grudnia) – w kolejnym roku otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!

Prosimy o dopisek w treści lub tytule maila – KOORDYNACJA DOK

Drogi Kandydacie/Kandydatko, skontaktujemy się z Tobą, jeśli Twoja aplikacja zostanie uwzględniona w prowadzonym przez nas procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że jesteśmy administratorami tych danych, które zostały w formie CV przesłane bezpośrednio do nas, na adres wskazany w tym ogłoszeniu.

Poznań i okolice: najnowsze oferty pracy

DECORA S.A Środa Wielkopolska 28-09-2020

Inżynier Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska:prowadzenie projektów usprawniającychkoordynowanie napraw i planowanie przeglądów maszyn produkcyjnychanaliza przyczyn awarii i przestojów oraz prowadzenie działań prewencyjnychzamawianie części zamiennych do maszynudział w uruchomieniach i...

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k. Poznań 28-09-2020

Inżynier Budowy

Zakres obowiązków:analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznychtworzenie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcamitworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych practworzenie harmonogramów...

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o. Oborniki 28-09-2020

Koordynator oddziału

Dlaczego my? PoSŁUCHaj: Stawiamy na profesjonalizmŁączymy siły - ważna jest współpracaUczymy się od siebieCenimy naszych pracowników i PacjentówHumor też się przydaje :) Mamy na celu dobro PacjentaEdukujemy, jak dbać o słuchDajemy radość...