Praca: Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Ogłoszenie numer: 7078206, z dnia 2022-06-14

Klient portalu Praca.pl

Firma działająca w branży IT. Zatrudniamy obecnie ponad 470 pracowników.

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • terminowe sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • naliczanie wynagrodzeń
  • archiwizacja dokumentacji pracowniczej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę w Poznaniu
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole
  • możliwość udziału w szkoleniach