Praca: Specjalista ds. Analizy Procesów Biznesowych

Specjalista ds. Analizy Procesów Biznesowych

TEB Akademia Sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

 Aktualnie Dział Technologii Informacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zbieranie i określanie wymagań systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)
  • Określanie przypadków użycia systemów informatycznych
  • Tworzenie makiet GUI do systemów
  • Tworzenie dokumentacji systemowej
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi oprogramowania
  • Ścisła współpraca z zespołem helpdesk oraz deweloperskim
  • Proponowanie, konsultowanie oraz wdrażanie rozwiązań oraz narzędzi analitycznych.
  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania, testowania oraz utrzymania systemów informatycznych
POSZUKIWANE KOMPETENCJE:
  • Wykształcenia związanego z kierunkami ścisłymi - preferowane studia informatyczne lub techniczne pokrewne;
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych, umiejętności nieszablonowego myślenia
  • Silnych kompetencji komunikacyjnych oraz umiejętność pracy w różnych zespołach;
  • Zdolności do pracy pod presją czasu;
  • Samodzielności, podejmowania inicjatywy oraz nastawienia na aktywne proponowanie rozwiązań;
  • Umiejętność oceny i priorytetyzacji zagadnień;
  • Przynajmniej dwóch lat doświadczenia na podobnym stanowisku
DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:
  • Znajomość procesów biznesowych uczelni wyższej;
  • Znajomość architektur bazodanowych oraz metodyk wytwarzania oprogramowania;
  • Praktycznej znajomości narzędzi prototypowania UX
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – studia, szkolenia, spotkania z ekspertami
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)
  • Dodatkowe dni wolne w roku
  • Elastyczny czas pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.