Praca: Specjalista ds. administracyjno- organizacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista ds. administracyjno- organizacyjnych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1213
OBOWIĄZKI:
Muzeum Archeologiczne poszukuje kandydata/ kandydatki na nowe samodzielne stanowisko z różnorodnym zakresem zadań, łączące 2 typy obowiązków: 1) zadania administracyjno- biurowe (praca biurowa stacjonarna) 2) zadania techniczno- organizacyjne (praca biurowa- mobilna na terenie obiektów należących do muzeum: Pałacu Górków i Rezerwatu Archeologicznego Genius Loci wraz z otoczeniem na Ostrowie Tumskim i Plac Kolegiacki oraz obiektów oddanych pod nadzór Muzem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: Motywacja do pracy
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: terminowość
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: duża samodzielność

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z administracją publiczną, min. 1 rok. Wymagana:- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;- duża samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań;- praktyczna znajomość programów MS Office i obsługi urządzeń biurowych; - wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i chęci rozwoju;- znajomość specyfiki pracy w jednostkach budżetowych; Oczekiwania mile widziane: znajomość zagadnień technicznych, nowych technologii, oprogramowania komputerowego. Pracodawca dodatkowo oferuje: - ciekawą pracę w centrum miasta- dobrą atmosferę pracy- nagrodę roczną- dofinansowanie do "wczasów pod gruszą"- wsparcie merytoryczne ze strony przełożonych - dynamiczną pracę pełną różnorodnych zadań i możliwości rozwoju.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu