Praca: Specjalista do spraw legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista do spraw legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1936
OBOWIĄZKI:
Pełne wsparcie i obsługa prowadzonych postępowań legalizujących pobyt i zatrudnienie w Polsce (w tym kompletowanie i weryfikacja dokumentów, uzyskiwanie opinii starosty, monitorowanie statusu spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postępowania administracyjnego). Współpraca i codzienny kontakt z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe lub specjalistyczne prawo- administracja.Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub do przyuczenia. Pełne wsparcie i obsługa prowadzonych postępowań legalizujących pobyt i zatrudnienie w Polsce (w tym kompletowanie i weryfikacja dokumentów, uzyskiwanie opinii starosty, monitorowanie statusu spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postępowania administracyjnego). Współpraca i codzienny kontakt z klientami. Dbanie o terminowość procesów. Współpraca z innymi członkami zespołu, koordynacja powierzonych postępowań. Wzorowa współpraca i kontakt z Urzędami. W niektórych przypadkach bezpośrednie składanie/ odbiór dokumentów z urzędów. Przygotowywanie raportów. Tworzenie cyklicznych raportów w ramach prowadzonych projektów. Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami agencji. Umiejętność samodzielnego weryfikowania sytuacji cudzoziemca pod kątem zatrudnienia w Polsce. Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zdolność ustalania priorytetów, dyspozycyjność. Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i szerokiego postrzegania toczących się postępowań w kontekście np. przyszłych planów zawodowych i osobistych cudzoziemców oraz ich pracodawców.Mile widziana sumienna, kompetentna orientacja w prawie pracy.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu