Praca: Specjalista do spraw kontroli finansowej

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista do spraw kontroli finansowej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1514
OBOWIĄZKI:

Odpowiedzialność za zestaw działań finansowych związanych z rachunkiem zysku i strat; dokładne i terminowe raportowanie finansowe, dostarczanie komentarzy, przegląd bilansu / zatwierdzanie, przegląd / rozliczeń międzyokresowych, udział w zamknięciach miesięcznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie - 3 lata

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe - zarządzanie, finanse, rachunkowość; minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w finansach, controlling finansowy; umiejętność sporządzania raportów, umiejętność wykonywania przeglądu bilansu, umiejętność przeprowadzania rozliczeń międzyokresowych, znajomość systemu SAP

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu