Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Numer: StPr/21/0191
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie zgłoszeń pacjentów i ustalanie terminów przyjęć, tworzenie terminarza wizyt i usług, przechowywanie dokumentacji medycznej, udzielanie informacji o oferowanych usługach medycznych, kierowanie pacjentów i przekazywanie ich dokumentacji medycznej właściwym gabinetom specjalistycznym i pracownikom, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochroną ppoż, ergonomii i ochrony środowiska, przestrzaganie tajemnicy oraz stosowanie przepisów ochrony danych osobowych;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

znajomość specjalistycznych programów w branży medycznej - mile widziana

Miejsce pracy:

Środa Wielkopolska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej