Praca: Projektant sieci sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Projektant sieci sanitarnych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0922
OBOWIĄZKI:

Udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej branży sanitarnej, koordynacja międzybranżowa.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Inżynieria Środowiska
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: doświadczenie - 2 lata
Uprawnienia: znajomość AutoCAD
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska. Minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu sieci sanitarnych. Dobra znajomość programu AUTOCAD, Profil Koordynator.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu