Praca: Prawnik

Ogłoszenie numer: 4494162, z dnia 2021-04-29

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. są przedsiębiorstwem, które istnieje na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. Głównym celem działalności Spółki jest zaspakajanie potrzeb bezpieczeństwa i obronności państwa w zakresie produkcji, serwisowania, obsługiwania, modyfikacji modernizacji i remontów oraz napraw wojskowych pojazdów gąsienicowych i kołowych.

Prawnik

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • merytoryczna i formalna obsługa dokumentacji na szczeblu komórki organizacyjnej Biura Prawnego, w tym aktów zawierających regulacje wewnątrzorganizacyjne,
  • udział w komisjach merytorycznych powoływanych w danym obszarze tematycznym,
  • sporządzanie projektów pism i umów oraz analiz problemów prawnych w zakresie prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego, budowlanego,
  • wykonywanie bieżącej pracy Biura Prawnego oraz wsparcie Radców Prawnych w niezbędnym zakresie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze, ukończony Wydział Prawa – kierunek prawo na studiach magisterskich,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Word i MS Excel),
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziana umiejętność biegłej obsługi MS Power Point,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • pakiet świadczeń socjalnych.