Praca: Pracownik zajmujący się sprzątaniem

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik zajmujący się sprzątaniem
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1735
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym, mycie urządzeń kuchennych i dystrybutora do wody, stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni, opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników, sprzątanie pomieszczeń dodatkowych w czasie pełnienia zastępstwa na czas nieobecności w pracy innej sprzątaczki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: obsługa maszyn sprzątających
Uprawnienia: predyspozycje do pracy pod presją czasu
Uprawnienia: umiejętność sprzątania

Wymagania inne:

dokładność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość, umiejętność organizacji pracy, miejsca pracy: 61-131 Poznań, ul. Katowicka 3/49; 61-131 Poznań, ul.Katowicka 79c/105; 61-131 Poznań ul. Katowicka 35/49; 60-789 ul. Iłłakowiczówny 13/3; 60-715 Poznań, ul. Piwoniowa 16

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu