Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/2292
OBOWIĄZKI:
zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie, usuwanie zabrudzeń, wycieranie kurzu z mebli biurowych oraz pozostałego wyposażenia biurowego i elementów dekoracyjnych, usuwanie zabrudzeń z przeszkleń, opróżnianie koszy na śmieci i bieżąca wymiana worków na odpady, mycie i dezynfekcja armatury i urządzeń sanitarnych, usuwanie zabrudzeń z luster, płytek i ścian, uzupełnianie środków higienicznych. Współpraca w zespole z pracownikami z Ukrainy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa maszyn sprzątających
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność obsługi KARCHER BD 50/50 C BP CLASSIC, umiejętność obsługi odkurzacza BOSCH B2GL2A430. Współpraca w zespole z pracownikami z Ukrainy

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu