Praca: Pracownik sprzątający obiekty specjalistyczne

Ogłoszenie numer: 4428777, z dnia 2021-03-31

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Pracownik sprzątający obiekty specjalistyczne

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Sprzątanie obiektów specjalistycznych takich jak zakłady przemysłowe, hale produkcyjne, linie technologiczne,
  • Praca na wysokości z podestów samojezdnych,
  • Praca mobilna w stałym zespole nadzorowana przez brygadzistę,
  • Realizacja zleceń porządkowych u klientów.

Wymagania

  • Pełna dyspozycyjność, gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • Gotowość do pracy w godzinach nienormowanych pomiędzy 6-22,
  • Duża elastyczność oraz pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz wzajemny szacunek,
  • Prawo jazdy kat. B -mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • Na początek umowa zlecenie: 16,67 netto/h,
  • Po kilku miesiącach możliwość otrzymania etatu,
  • Wdrożenie w pracę pod nadzorem wykwalifikowanego przełożonego,
  • Opłacone noclegi na wyjazdach służbowych, ustawowe diety wypłacane do wynagrodzenia,
  • Miłą i przyjazną atmosferą pracy,
  • Dodatek za prowadzenie samochodu służbowego 300zł,
  • Kierowca zabiera pracowników z umówionych miejsc zbiórki a czas dojazdu wlicza się do czasu pracy.