Praca: Pracownik Produkcyjny

Ogłoszenie numer: 4314505, z dnia 2021-03-19

Dynamicznie rozwijająca się firma z Tarnowa Podgórnego, o ugruntowanej 20 letniej tradycji w zakresie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • Kontrolowanie jakości produktu gotowego
  • Kontrolowanie jakości pakowanego produktu
  • Przygotowanie niezbędnych komponentów potrzebnych podczas pakowania
  • Kontrola wzrokowa produktu + wypełnianie karty błędów
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonych związanych z wykonywaną pracą

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej w systemie 4-brygadowym (możliwa praca w weekendy)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w działaniu, podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę.
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Przejrzyste warunki wynagradzania: Stała stawka godzinowa plus premia uznaniowa
  • Benefity pozapłacowe np. opieka medyczna

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN