Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1149
OBOWIĄZKI:
Pracownik produkcji dla branży rybnej. Sortowanie, odważanie, pakowanie surowca i dodatków przy linii produkcyjnej. Układanie opakowań w kartonach lub na paletach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: Doświadczenie mile widziane

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPID

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym. Pracodawca oferuje:Bonus 1000 zł brutto dla osób, które rozpoczną pracę do 12.03.2021r. System pracy dwu lub trzyzmianowy (w zależności od działu) Możliwe nadgodziny (weekend)Bezpłatne posiłki.Bezpłatny transport zgodnie z obowiązującymi trasami autobusowymi z okolic Poznania (Wągrowiec, Rogoźno, Oborniki Wlkp. Damasławek)

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 856 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu