Praca: Pracownik produkcji / Malarz proszkowy

Ogłoszenie numer: 4364965, z dnia 2021-03-24

Pracownik produkcji / Malarz proszkowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • lakierowanie komponentów (profile oświetleniowe)
  • przygotowanie powierzchni elementów do malowania
  • kontrola jakości pomalowanych detali
  • przygotowanie kabiny malarskiej do pracy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku malarz proszkowy
  • dokładność i dbałość o jakość wykonania zadania
  • sprawność manualna
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • zaangażowanie i motywacja do działania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z 30-letnim stażem
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym 6-14; 14-22
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity socjalne (sport/kino/koncerty itp.)
  • Pracę w przyjemnej atmosferze (imprezy i spotkania integracyjne)