Praca: Pracownik ogólnobudowlany, montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Pracownik ogólnobudowlany, montażysta
Miejsce pracy: Oborniki
Numer: StPr/21/0028
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prostych prac budowlanych i montażowych we współpracy z pracownikami narodowości ukraińskiej, częste prace montażowe i budowlane na wysokości powyżej 3 m
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

- co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na wysokości pow. 3,5 metra- gotowość do częstych delegacji oraz pracy pow. 3,5 metra- dobra komunikatywnośc (współpracownicy z Ukrainy)

Miejsce pracy:

Oborniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach