Praca: Pracownik obsługi produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik obsługi produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Swarzędz
Nr ref.: PP/SWA/0819
Obowiązki:
  • obsługa zamówień na części do montażu,
  • podstawianie części do działu montażu,
  • prace porządkowe,
  • sprzątanie opakowań po częściach.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • gotowość do pracy zmianowej (zmiany tygodniowe).
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uznaniową,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego klienta po 7 miesiącach współpracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  • dyspozycyjność do pracy w soboty (w formie nadgodzin).
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.