Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/2047
OBOWIĄZKI:
Dbanie o utrzymanie czystości w biurze, wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawce w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klientów, sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, obsługa urządzeń ( komputer, telefon, drukarka),nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi pracownik ma styczność, oraz ich odpowiednie zabezpieczenie, odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie, poszukiwanie pracowników ze wschodu, przygotowanie dokumentów dla ich zatrudnienia oraz legalizacji pobytu w Polsce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Office, Internet, urządzeń biurowych
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Znajomość przepisów prawa dotyczących zatrudnienia cudzoziemców

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu