Praca: Pracownicy zajmujący się sprzątaniem

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownicy zajmujący się sprzątaniem
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0711
OBOWIĄZKI:
utrzymania w należnej czystości przydzielonych do sprzątań pomieszczeń, opróżnienie koszy na śmiecie w trakcie sprzątanie pomieszczeń, mycie dozowników do mydła i ręczników oraz luster, zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, sprzątanie pomieszczeń dodatkowych w czasie pełnienia zastępstwa na czas nieobecności w pracy innej sprzątaczki, stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność sprzątania
Uprawnienia: obsługa maszyn sprzątających

Wymagania inne:

adresy miejsca wykonywania pracy: ul. Katowicka 3/49 61-131 Poznań, ul. Katowicka 35/49 61-131 Poznań, ul. Kazimiery Iłłakowiczówny 13/3 60-789 Poznań, ul. Piwoniowa 16 60-715 Poznań

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu