Praca: Prace porządkowo-czystościowe

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Prace porządkowo-czystościowe
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1364
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura; odkurzanie podłóg, ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych, utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury; wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny; usuwanie gromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci; okresowe mycie okien; używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem, dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie; przestrzeganie instrukcji pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu