Praca: Pomoc administracyjna/ sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pomoc administracyjna/ sekretarka
Miejsce pracy: Buk
Numer: StPr/21/1499
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie klientów, ustalanie terminarzy spotkań, wystawianie faktur, przyjmowanie zleceń, prowadzenie korespondencji, współpraca międzynarodowa z klientami, przedstawiania ofert, prowadzenie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: BARDZO DOBRA KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: Administracja biurowa z obsługą komputera
Uprawnienia: BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ KOMPUTERA ORAZ PROGRAMÓW WORD,OUTLOOK,EXCEL
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Wymagania inne:

znajomość branży rolniczej

Miejsce pracy:

Buk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu