Praca: Opiekun, hodowca ryb

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Opiekun, hodowca ryb
Miejsce pracy: Luboń
Numer: StPr/21/1382
OBOWIĄZKI:
Ochrona ryb przed zwierzętami rybożernymi i kradzieżami; odławianie ryb i ich przechowywanie; przygotowywanie ryb do sprzedaży; planowanie produkcji hodowlanej; prowadzenie hodowli ryb w basenach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), weterynaryjne
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe

Wymagania inne:

min. 1 rok doświadczenia (w zakresie znajomości bilogi ryb, chorób, leczenia, rozmnażania, potrzeb pokarmowych, znajomości chemi wody); oczekiwania mile widziane: pełna dyspozycyjność, praca zmianowa również w weekendy i święta

Miejsce pracy:

Luboń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu