Praca: Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0566
OBOWIĄZKI:
praca w systemie 4-brygadowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe

Wymagania inne:

miejsce pracy: ul. Gołężycka 25a 61-357 Poznań a w razie konieczności również ul. Profilowa 1 63-006 Nagradowice; doświadczene w pracy na magazynie, uprawnienia na wózki widłowe II WJO (mile widziane wózki boczne); znajomość języka polskiego; oczekiwania mile widziane: obsługiwanie skanerów (systemów WMS); wynagrodzenie zasadnicze 3000 zł brutto + premia uznaniowa

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu