Praca: Operator sprzętu do robót ziemnych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Operator sprzętu do robót ziemnych
Miejsce pracy: Pobiedziska
Numer: StPr/21/1223
OBOWIĄZKI:
Zadania:• Sprawdzanie stanu technicznego koparki przed rozpoczęciem pracy.• Codzienne przygotowywanie sprzętu do pracy (smarowanie, sprawdzenie poziomu płynów eksploatacyjnych).• Określanie i przygotowywanie terenu do pracy.• Wykonywanie wykopów, odspajanie gruntu terenu za pomocą koparki.• Wypełnianie karty pracy minikoparki. • Współpraca z osobami kierującymi daną budowę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III
Uprawnienia: staranność
Uprawnienia: uczciwość
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI W ZAKRESIE III KLASY UPRAWNIEŃ

Wymagania inne:

Oczekiwania: - uprawnienia do obsługi minikoparki (posiadanie książki operatora)- dbałość o sprzęt - mile widziane prawo jazdy kat. B+E Miejsce pracy: delegacja, cały kraj.

Miejsce pracy:

Pobiedziska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu