Praca: Operator maszyn/pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Operator maszyn/pracownik produkcji
Miejsce pracy: Murowana Goślina
Numer: StPr/22/2468
OBOWIĄZKI:
wytwarzanie i wykańczanie przy użyciu odpowiednich maszyn i urządzeń wyrobów włókienniczych; obsługa maszyny do wytwarzania i wykańczania różnorodnych wyrobów włókienniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań na stanowisku pracy, umiejętności manualne, 3 zmiany: godziny pracy mogą się różnić w zależności od działów; Wynagrodzenie podstawowe plus premie i dodatki zgodnie z regulaminem pracodawcy - użytkownika.miejsce drugiego zakładu pracy: ul. Zbożowa 3 62-023 Robakowo.

Miejsce pracy:

Murowana Goślina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu