Praca: Operator maszyn do obróbki skrawaniem

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1719
OBOWIĄZKI:
Dobieranie narzędzi skrawających i oprzyrządowania obrabiarek, mocowanie narzędzi i oprzyrządowania,wprowadzanie danych narzędzi i parametrów skrawania, dokonywanie analizy zużycia ostrzy oraz ich wymiana na nowe. Samodzielne dobieranie materiałów, tworzyw i narzędzi wykorzystywanych do obróbki, monitorowanie funkcjonowania poszczególnych maszyn, utrzymanie poszczególnych urządzeń w należytym stanie technicznym, przeprowadzanie okresowych badań technicznych.Doraźnie wykonywanie prac serwisowych, regulowanie oraz programowanie urządzenia służącego do obróbki skrawaniem,opracowywanie procedur, a także norm wykorzystania uprzednio wymienionych urządzeń, pełnienie pieczy nad całokształtem procesów związanych z mechaniczną obróbką metali oraz tworzyw sztucznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
Uprawnienia: BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ KOMPUTERA ORAZ PROGRAMÓW WORD,OUTLOOK,EXCEL

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu