Praca: Narzędziowiec

Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z oddziałem w Poznaniu. Poprzez wysoką jakość naszych produktów zapewniliśmy sobie dobrą pozycję na rynku.

Obecnie w związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy
poszukujemy osób na stanowisko:

Narzędziowiec
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • wykonywanie regeneracji, napraw form wtryskowych oraz oprzyrządowania celem zapewnienia bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku narzędziowca
  • doświadczenie w naprawie i konserwacji form wtryskowych
  • znajomość budowy oprzyrządowania wtryskarek, form i maszyn
  • umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi i elektronarzędziami (umiejętność obsługi drążarki)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pakiet medyczny
  • kartę Multisport