Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych, Instalator fotowoltaiki

Ogłoszenie numer: 4349571, z dnia 2021-03-20

Klient portalu Praca.pl

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko montera instalacji fotowoltaicznych. Nasz firma zajmuje się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych współpracując z jednym z największych dystrybutorów instalacji PV w Polsce.

Monter instalacji fotowoltaicznych, Instalator fotowoltaiki

Miejsce pracy: wielkopolskie / Luboń

Opis stanowiska

  • montaż instalacji fotowoltaicznych - konstrukcje dachowe i wolnostojące na gruncie
  • montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych

Wymagania

  • brak lęku wysokości praca powyżej 3m
  • obsługa podstawowych elektronarzędzi tj. zakrętarki, wkrętarki, szlifierki kątowe itp.
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność do pracy wyjazdowej
  • prawo jazdy kat B mile widziane

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym zespole
  • elastyczny system premiowy i motywacyjny
  • wewnętrzne szkolenie dla osób nie posiadających doświadczenia w branży
  • samochód dostawczy w pełni wyposażony w niezbędne narzędzia

Wynagrodzenie

Od 4000 do 8000 PLN