Praca: Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 4537204, z dnia 2021-05-11

Nowe Technologie MS GPS Sp. Z o.o. Sp. K.

Nowe Technologie MS GPS dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu monitoringu i lokalizacji pojazdów GPSMANAGER oraz specjalista w zakresie tworzenia nowoczesnych narzędzi i systemów wsparcia raportowania zarządczego dla biznesu z wykorzystaniem zasobów IT, poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • telefoniczny kontakt z potencjalnym klientem
  • przedstawienie oferty handlowej
  • umawianie spotkań dla działu handlowego
  • prowadzenie bazy danych

Wymagania

  • komunikatywności i umiejętności budowania długofalowych relacji z klientem
  • zaangażowania i zorientowania na sukces
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w B2B lub telemarketingu
  • wysokiej kultury osobistej oraz zdolności interpersonalnych
  • umiejętności efektywnego komunikowania przez telefon
  • umiejętność efektywnego komunikowania się w mowie i piśmie
  • samodzielności i kreatywności w działaniu
  • umiejętności zarządzania czasem własnym i rozwijania własnego warsztatu pracy
  • dobrej znajomości pakietu Office (zwłaszcza Power-point i Excel)
  • zorientowania na sukces zawodowy

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji tworzonej przez młody zespół
  • szkolenia produktowe, warsztatowe oraz rozwijające kompetencje kierunkowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i ustalenia ścieżki kariery
  • umowę o prace