Praca: Młodszy asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Młodszy asystent
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1780
OBOWIĄZKI:
prowadzenie całości zagadnień związanych z zapobieganiem i zwalczaniem zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi w zakresie nadzoru nad realizacją Programu Szczepień Ochronnych na nadzorowanym terenie,prowadzenie bieżącego nadzoru epidemiologicznego nad realizacją obowiązkowych szczepień ochronnych w zakresie dystrybucji i przechowywania preparatów szczepionkowych oraz zgłaszalności niepożądanych odczynów poszczepiennych, prowadzenie postępowań wyjaśniających w związku ze zgłaszaniem, kwalifikacją oraz rejestracją niepożądanych odczynów poszczepiennych, współpraca z podmiotami leczniczymi realizującymi obowiązkowe szczepienia ochronne na nadzorowanym terenie, prowadzenie spraw związanych z wykonywaniem czynności kontrolnych w podmiotach leczniczych na nadzorowanym terenie, sporządzanie analiz, raportów i sprawozdań zbiorczych (kwartalnych, rocznych) z realizacji obowiązkowych szczepień ochronnych, rozpatrywanie skarg, wniosków i interwencji, udział w szkoleniach tematycznych z zakresu merytorycznej działalności Oddziału Epidemiologii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

co najmniej roczne doświadczenie zawodowe; wykształcenie wyższe w zakresie nauk medycznych lub nauk o zdrowiu albo nauk przyrodniczych; oczekiwania mile widziane: mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ochrony zdrowia, znajomość przepisów prawa dotyczących: funkcjonowania Państwowej Inspekcji Sanitarnej, zapobiegania oraz zwalczania zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, realizacji szczepień ochronnych, postępowania administracyjnego; umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność, sumienność i kreatywnośćWARUNKI PRACY: stanowisko biurowe usytuowane jest na II piętrze budynku, praca wykonywana w pozycji siedzącej przy komputerze, co najmniej 4 godziny dziennie, praca w terenie (udział w kontrolach podmiotów podległych).DODATKOWE INFORMACJE: zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie dalszego postępowania, przewidywane metody naboru: etap 1 weryfikacja formalna nadesłanych ofert, etap 2 rozmowa kwalifikacyjna (osobista lub online), rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 14 maja 2021 r. dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (61) 64 67 838.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu