Praca: Menedżer ds. kontroli finansowej

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Menedżer ds. kontroli finansowej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1517
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie zespołem kontrolerów finansowych, asystentów kontrolerów finansowych i analityków finansowych, zawsze w zgodzie z wartościami firmy Odpowiedzialność za controlling finansowy podległego obszaru; Odpowiedzialność za indywidualne & zespołowe wyniki; Branie czynnego udziału w rekrutacji pracowników

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe - finanse, rachunkowość lub audyt; doświadczenie zawodowe minimum 8 lata doświadczenia zawodowego w finansach, controlling finansowy; umiejętność zarządzania zespołem, umiejętność wykonywania rachunku zysków i strat; umiejętność sporządzania raportów finansowych na potrzeby zarządu; umiejętność organizacji czasu i podziału zadań

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 25 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu