Praca: Mechanik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Pniewy
Numer: StPr/21/0210
OBOWIĄZKI:
• utrzymanie ruchu maszyn• konserwacja maszyn i urządzeń,• przezbrajanie linii oraz udział w pracach modernizacyjnych,• usuwanie awarii na liniach produkcyjnych,• wykonywanie przyjętych prac naprawczych w określonych terminach i warunkach jakościowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe jako mechanik mile widziane
Uprawnienia: manualne, sumienność i dokładność
Uprawnienia: obróbka skrawaniem, ślusarz mile widziane

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : mile widziana znajomość układów elektryki przemysłowej- warunki płacy do uzgodnienia w zależnosci od umiejętności kandydata

Miejsce pracy:

Pniewy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach