Praca: Magazynier z Obsługą Wózków Widłowych

Dla naszego nowego Klienta, firmy logistycznej, szukamy osoby na stanowisko:

Magazynier z Obsługą Wózków Widłowych
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Co zyskujesz dzięki pracy na tym stanowisku?
  • zawsze wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek,
  • stabilność - oferujemy umowę o pracę NA START,
  • pracę na trzy zmiany,
  • specjalistyczne szkolenia obsługi wózków czołowych, przeprowadzone przez najlepszych leaderów,
  • pracę w zgranym zespole o małej rotacji - cenimy sobie dobrą atmosferę pracy,
  • opiekę medyczną z dostępem do świetnych specjalistów.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • uprawnienia UDT.
Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:
  • obsługę wózków czołowych,
  • rozładunek i załadunek samochodów.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i prześlij CV
- skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.