Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Księgowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0398
OBOWIĄZKI:
Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi (CIT, VAT). Uzgadnianie rejestrów VAT. Zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami Ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych. Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami. Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: Umiejętność pracy w grupie
Uprawnienia: duża samodzielność

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 3 lata). Wymagana znajomość polskich zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego. Znajomość systemów księgowych.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu